Charitní pečovatelská služba

ul. 6.května 1071

Bystřice pod Hostýnem

půjčovna kompenzačních pomůcek

Den charity na náměstí v Bystřici pod Hostýnem

Den charity na náměstí v Bystřici pod Hostýnem

7.října proběhla na Farmářském jarmarku v Bystřici pod Hostýnem pořádaném SVČ Včelín prezentace  všech středisek charity.

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Dne 27. září proběhl u příležitosti Dne Charity v Denním stacionáři pro seniory Den otevřených dveří.

Den Charity …

Den Charity …

            Dne 27. září slavíme svátek sv. Vincenta de Paul, zakladatele charitního díla. V ten den mnohé charity otevírají své dveře veřejnosti a snaží se prezentovat svou činnost.

Jaký byl Den Charity v Bystřici pod Hostýnem…

Jaký byl Den Charity v Bystřici pod Hostýnem…

Dne 27. září slavíme svátek sv. Vincenta de Paul, zakladatele charitního díla. V ten den mnohé Charity otevírají své dveře veřejnosti a snaží se prezentovat svou činnost. I naše Charita již v pátek 25. září „pootevřela své dveře“ a dovolila vstoupit lidem dovnitř a připravila pro ně program na náměstí v Bystřici pod Hostýnem.

Charita oslaví svůj Den. Při něm lidem předvede, co všechno dělá

Charita oslaví svůj Den. Při něm lidem předvede, co všechno dělá

Řada místních organizací a charitních služeb představí při celostátní kampani Den Charity koncem září a začátkem října svoji činnost. V rámci kampaně pořádají diecézní, oblastní a farní Charity dny otevřených dveří, exkurze, výstavky, děkovné bohoslužby i hudební vystoupení. Akce se konají zpravidla kolem svátku sv. Vincence z Pauly (27. září), patrona charitních zařízení.

Můj zážitek na DEN CHARITY.

Můj zážitek na DEN CHARITY.

Chtěla bych se touto cestou podělit o nevšední zážitek, který jsem prožila spolu se svými přáteli ze stacionáře.

Jak jsme slavili Den Charity v Bystřici pod Hostýnem…

Jak jsme slavili Den Charity v Bystřici pod Hostýnem…

Dne 27. září slavíme svátek sv. Vincenta de Paul, zakladatele charitního díla. V ten den mnohé Charity otevírají své dveře veřejnosti a snaží se prezentovat svou činnost. I naše Charita již v pátek 26. září „pootevřela své dveře“ a dovolila vstoupit lidem dovnitř a připravila pro ně program na náměstí v Bystřici pod Hostýnem.

Den Charity zájemcům nabídne poučení i zábavu

Den Charity zájemcům nabídne poučení i zábavu

Dny otevřených dveří, výstavy a kulturní představení pro dospělé i děti. Taková je letošní nabídka tradiční kampaně Den Charity, která v září proběhne na mnoha místech v celé ČR.

Jak jsme slavili Den Charity

Jak jsme slavili Den Charity

Dne 27.září slavíme svátek sv. Vincenta de Paul, zakladatele charitního díla. V ten den mnohé charity otevírají své dveře veřejnosti a snaží se prezentovat svou činnost. I naše charita „pootevřela své dveře“, dovolila vstoupit lidem dovnitř a připravila pro ně program na náměstí v Bystřici pod Hostýnem. I když jsou rána chladná, všichni jsme byli zvědaví, jaké počasí nás čeká. Na naše překvapení sluníčko se slitovalo, vyhlídlo spoza obláčků a ohromně nás tím potěšilo.

DEN CHARITY v Bystřici pod Hostýnem

Každoročně na svátek sv. Vincence z Paula, patrona charitního díla, pořádá Charita na všech úrovních různé akce, které ji pomáhají prezentovat své dílo. Ne jinak je tomu také letos.

pomáhejte s námi
 

Podpora Zlínskeho kraje

Sociální služby poskytujeme také díky finanční podpoře Zlínského kraje.          Z programu Zajištění dostupnosti sociálních služeb na území Zlínského kraje pro rok 2018 nám poskytl částku

6 585 890 Kč.

Děkujeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Sociální služby ve Zlínskem kraji